Velkoobchod

 

Velkoobchod kontakt mapa

Firma Jiří Chmelař - LIBOLI s.r.o. má již více než 20ti letou zkušenost v obchodní spolupráci s českými prodejními řetězci, jako jsou například COOP, FLOP, různé elektro prodejny a smíšené prodejny. Již od počátku firma působí jako velkoobchodní dodavatel. Na základě toho si Vám dovolujeme představit námi vytipovaný sortiment zboží, se kterým máme velmi dobré zkušenosti ohledně prodejnosti a žádanosti na pultech. Jedná se všeobecně o celosvětově známé značky, které zákazníky oslovují.

Spolupracujeme s prodejci, kteří dodržují cenovou politiku a jsme schopni pomocí našich obchodních zástupců sledovat množství a pohyb zboží na jednotlivých prodejnách a vytvářet návrhy objednávek pro Váš velkoobchodní sklad, což se nám již velmi osvědčilo.

Můžeme Vám zajistit stojan na Vaši prodejnu, pravidelné návštěvy a komunikaci s naším obchodním zástupcem, odborné poradenství a nacenění zboží. Vždy zaručujeme možnost zpětného odběru neprodaného zboží.

V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat na tel. číslo (+420) 602 345 561,na email j.chmelar%z%elektrochmelar.com nebo skrze kontaktní formulář.

 

Zde můžete vidět umístění stojanů na prodejnách:

Stojany
   

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: