Nákupní košík

Žádná položka
Celkem: 0,00 Kč

Dokončit objednávku

Výhody nákupu v Jiří Chmelař - LIBOLI s.r.o.

Proč nakupovat právě u nás?

 

STABILITA

Jsme na trhu od roku 1991 a od té doby působíme po celé ČR. Mnoho internetových obchodů s elektro vzniká pouze s cílem maximalizovat zisky, ale neklade důraz na zákazníky. Internetový obchod není pouze jediným tržním nástrojem firmy Chmelař.

V Elektro Chmelař máte záruku toho, že i za několik měsíců a let budeme na trhu a budeme řešit Vaše požadavky.

 

PROFESIONALITA

Naše firma zaměstnává odborníky, kteří jsou ve stálém kontaktu s našimi obchodními partnery, dodavateli a v neposlední řadě i s koncovými zákazníky. Obchodní zástupci jsou pravidelně školeni ze strany našich dodavatelů a mají tedy přehled o nejnovějších technologiích a mohou tak nabídnout velice profesionální podporu. Naše kredo - každý zákazník je pro nás důležitý, ihned poznáte na osobním a individuálním přístupu. Vždy se snažíme vyhovět zákazníkovi bez ohledu na jeho velikost, nebo cenu zboží, které poptává.

 

BONUSY A SLUŽBY

Po celý rok nabízíme díky úzké spolupráci s našimi dodavateli množství zajímavých akcí, slev a výprodejů i individuální odběrové bonusy. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis na veškeré prodávané produkty. Samozřejmostí je doprava zdarma.

 

BEZPEČNOST

Ne pro všechny prodejce je výběr sortimentu a bezpečnostní certifikáty důležitý pojem. Jiří Chmelař - LIBOLI s.r.o. nabízí pouze prověřené, kvalitní značkové produkty předních výrobců s platnými certifikáty. Kvalitu a spokojenost zákazníka v naší firmě vždy upřednostňujeme před kvantitou.

 

ELEKTRO SORTIMENT

Náš elektro sortiment uspokojí každého zákazníka. Nabízíme elektro produkty od všech předních výrobců. Věříme, že uspokojíme potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků.

 

PLATBY

Našim partnerům umožňujeme platby se splatností.

Toto vše je zárukou kvality nabízených služeb a důvodem proč firma Jiří Chmelař - LIBOLI s.r.o. patří k předním distributorům elektro produktů v ČR.

Kontakty
Prodejna

565 532 156


E-shop

608 325 433

Kategorie
Výrobci

Zastupujeme tyto značky

Solight Osram AEG Panasonic Philips Siemens Fagor Baumatic Amica Gorenje Princess